ARNAVUTKÖY'DE HAMBURGER YENİLEBİLECEK YERLER

Hamburger lezzeti İstanbul’un her ilçesinde karşılık buluyor. Arnavutköy’de bu ilçelerden bir tanesi… Bu nedenle hamburger severler, sık sık Arnavutköy’de bulunan burger salonlarının ya da menüsünde hamburgere yer veren mekânların yolunu tutuyor. İşte size rehberlik edecek ve hamburger severlerin işini kolaylaştıracak olan Arnavutköy’de hamburger yenilecek yerler listesi…

 

  1. Ercan Burger Arnavutköy Şubesi

Son dönemin popüler burger salonlarından bir tanesi olan Ercan Burger, İstanbul’un birçok noktasında olduğu gibi Arnavutköy’de de hamburger severlere hizmet veriyor. Ve Arnavutköy’de yaşayan insanların da tercihi olmayı başarıyor. Ercan Burger’de; special burger, peynir stick ve soğuk baklavayı denemenizi öneririz.

  1. Big Mamma’s Arnavutköy

Cafe kültürünün önemli markalarından biri olan Big Mamma’s, İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde olduğu gibi Arnavutköy’de de yer alıyor. Big Mamma’s Arnavutköy, birçok lezzeti ile birlikte burgerleri ile de hizmet veriyor. Big Mamma’s Arnavutköy’de hamburger keyfi yaşayabilirsiniz.

  1. Med Kasap Et Restaurant

Arnavutköy’deki en iyi et restoranlarından birisi olan Med Kasap Et Restaurant, Arnavutköy’de hamburger yenilecek yerler arasında bulunuyor. Med Kasap Et Restaurant’ın etleri kadar hamburgerleri de bir hayli lezzetli. Arnavutköy’de burger arıyorsanız burayı değerlendirebilirsiniz.

  1. Meşgul Cafe

Arnavutköy’de cafe olarak hizmet veren Meşgul Cafe, hamburgerleri ile de ziyaretçilerine hizmet vermeyi ihmal etmiyor. Birbirinden lezzetli burgerları ile Arnavutköy ilçesinin sınırlarında Meşgul Cafe’yi de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  1. Burak Büfe Fast Food

Sadece hamburger değil, sosisli, goralı, tost ve ıslak hamburger… Arnavutköy’de fast food kültürünü yaşatan lezzetli bir mekân Burak Büfe Fast Food… Yolunuz düşerse uğramadan ve lezzetlerinden tatmadan geçmeyin deriz.

BONUS: Aden Boğazköy Tesisleri

Çok yönlü bir mekân olan Aden Boğazköy Tesisleri, hamburgerden et ürünlerine, ızgara çeşitlerinden kahvaltıya ve birçok alternatife kadar menüsünde yer veriyor. Tüm gününüzü verimli bir şekilde geçirebileceğiniz bir mekân olan Aden Boğazköy Tesisleri’ni birçok seçenek için değerlendirebilir, ailenizle ve sevdikleriniz güzel bir zaman geçirebilirsiniz.