İSTANBUL'DA BURGER YİYEBİLECEĞİNİZ EN İYİ MEKANLAR - 2

İstanbul adeta bir burger cenneti… Bir hayli fazla marka ve mekan ile hamburger severlere hizmet veriliyor. Bizde sizler için İstanbul’un en iyi burger salonlarını listelemeye devam ediyoruz. İşte İstanbul’da burger yiyebileceğiniz en iyi mekanlar listemizin devamı…

 

  1. Virginia Angus

İstanbul’da burger yiyebileceğiniz en iyi mekanlar listemiz, bu konuda ün sahibi bir mekan olan Virginia Angus ile devam ediyor. Mekandaki burgerlar sepetin içinde baharatlı patates ile beraber servis ediliyor. İlk mekanı Eminönü’nde olan Virginia Angus’un Nişantaşı’nda da bir şubesi bulunuyor.

  1. Burger Lab

Birbirinden lezzetli hamburgerleri ile birçok lokasyonda yer alan şubesi ile hizmet veren Burger Lab, sadece protein ile beslenmek isteyenlere de özel bir seçenek sunuyor. Burger Lab’de ekmeksiz, iki marul arasında yerleştirilen hamburger köftesinden oluşan bir burger seçeneği de var. Burger Lab, Karaköy, Maslak Uniq, Akmerkez ve Zorlu Center’daki şubeleriyle hizmet veriyor.

  1. Ercan Burger

Son yıllarda hizmet vermeye başlayan ve adından sıkça söz ettiren Ercan Burger, İstanbul’da burger yiyebileceğiniz en iyi mekanlar arasına girmeyi başarıyor. Birbirinden farklı lezzetteki hamburgerleri ve bol peynirli özel special hamburgeri ile beğenileri topluyor. Ercan Burger’da ayrıca peynir stick ve soğuk baklavayı denemenizi de şiddetle öneririz.

  1. Burger Yiyelim

Aynı Ercan Burger gibi adından son yıllarda bahsettiren bir başka burger mekanı olan Burger Yiyelim, Et Yiyelim’in alt firması… Çok kısa sürede şubeleşen Burger Yiyelim, İstanbul’un birçok noktasında hizmet veriyor. Etlerini kendi çiftliğinden temin eden marka, bu sayede doğal ve leziz burgerlar sunuyor.

  1. Nusr – Et Burger

İstanbul’da burger yiyebileceğiniz en iyi mekanlar listemizdeki son durağımız Nusr – Et Burger… Bir steakhouse olarak yola çıkan ve ününü de bu noktada kazanan Nusr – Et, burger salonu ile de hamburger severlere hizmet veriyor. Ünü ve lezzeti ülkemizin sınırlarını dahi aşan Nusr – Et, hamburgerleri ile de ziyaretçilerine kapılarını açıyor.