İSTANBUL'UN EN İYİ STEAKHOUSE MEKÂNLARI

Modern et lokantaları olarak bilinen steakhouse mekânlar, et konusunda uzmanlaşmış bir kalite ile başta biftekler ve pirzolalar olmak üzere etin birçok halini sunuyor. İstanbul’da da birçok kişiye hitap ettiğinden her bir noktasında bulunan steakhouse mekânlar, et severlerin ilgisini fazlasıyla cezbediyor. Biz de sizler için bu mekânlar arasında seçim yaparak, İstanbul’un en iyi steakhouse mekânları listemizi derledik. İşte İstanbul’un en iyi steakhouse mekânları…

 

Taksim Steakhouse / Taksim

İstanbul’un en iyi steakhouse mekânları listemizde ilk sırada olan Taksim Steakhouse, et konusundaki uzmanlığı kadar birbirinden lezzetli et sosları ile de ünlü olan bir mekân… Alkollü ve alkolsüz içeceklerin de yer aldığı mekânda, menü harika et yemeklerinden meydana geliyor. Ayrıca Taksim Steakhouse’daki servisin de son derece güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Özgür Şef Steakhouse / Kadıköy

Pirzola, biftek, köfte ve daha fazlasıyla etin tadını çıkarmak isteyeneler için Özgür Şef Steakhouse, en ideal seçeneklerden bir tanesi… Etin yanında ise alkollü ya da alkolsüz içecek tercih etmekte ise özgürsünüz. Ayrıca Özgür Şef Steakhouse’ta etler kadar tatlılar da bir hayli lezzetli…

Pişşir Steakhouse / Kartal

İstanbul’un en iyi steakhouse mekânları listemizde sıradaki durağımız yine Anadolu Yakası’ndan… Kartal ilçesinin sınırları arasında kalan Pişşir Steakhouse, etleri damak zevkinize göre pişiyor. Servis edilirken ise közlenmiş sebzeler bu lezzeti iki katına çıkartıyor. Ayrıca mekânın ekonomik bir ücret tarifesinde olduğunu da ekleyelim.

One Steakhouse / Beylikdüzü

Bir et pişirme uzmanı olan One Steakhouse, Beylikdüzü ilçesinde konumlanıyor. Nezih ve ferah bir ambiyansa sahip olan One Steakhouse’ta alkollü ve alkolsüz içecek tercihleri de bulunuyor. Yolunuz Beylikdüzü’ne düşerse, buradaki etlerin leziz tadına bakmadan geçmeyin.

Shato Steakhouse / Bayrampaşa

Bir kere gelirseniz buranın müdavimi olabilirsiniz! Her yönüyle kaliteli bir mekân olan Shato Steakhouse, lezzetli etleri kadar sunumu ile de beğenileri topluyor. Damak zevkinize göre etinizi hazırlatabileceğiniz Shato Steakhouse’ta ev yapımı hamburgeri de şiddetle tavsiye ederiz.