İSTANBUL'UN EN İYİ STEAKHOUSE MEKÂNLARI - 2

Ercan Steakhouse / Başakşehir

İstanbul’un en iyi steakhouse mekânları listemiz, Başakşehir’de bulunan Ercan Steakhouse ile devam ediyor. Her yönüyle kaliteli ve ferah bir mekân olan Ercan Steakhouse’da servis oldukça hızlı… Lezzet ise tam kıvamında… Ayrıca mekânın hamburger seçenekleri de mevcut. Ve burgerlar bir hayli iddialı…

Nusr – Et Steakhouse / Beşiktaş

İstanbul’un en iyi steakhouse mekânları arasında sıradaki durak, ünü ülkemizin sınırlarını aşan Nusr – Et var. Küşleme, dana lokum, ev yapımı ve özel köfteleri ile et severlerin beğenisini kazanan Nusr – Et Steakhouse, kendine has tavırları ve eti servis etme şekli ile de dikkat çekiyor. İstanbul’da olan et severler, bu nedenlerden dolayı mutlaka Nusr – Et Steakhouse’a uğramalı…

Elbet Steakhouse/ Beşiktaş

Listemizde yer alan ve Beşiktaş’ta bulunan bir başka mekân Elbet Steakhouse… Yıllardır ziyaretçilerine kaliteli ve lezzetli bir şekilde hizmet sunan Elbet Steakhouse, etlerinizi istediğinize göre özel soslarıyla ya da sossuz olarak sunuyor. Ayrıca yemek sonrasında mekânın baklavasını da kesinlikle denemenizi öneririz. Yemekten aldığınız keyfi ikiye katlayacağından şüpheniz olmasın.

Kasabım Ethane / Beyoğlu

Sıradaki durağımızda oldukça köklü bir mekân olan Kasabım Ethane var. 1950 yılından beri İstanbullulara birbirinden harika lezzetler ile hizmet veren Kasabım Ethane, köfte, bonfile ve ev yapımı füme ile hem gönülleri hem de mideleri kazanıyor. Yolunuz Beyoğlu’na düşerse mutlaka Kasabım Ethane’deki lezzetlerin tadına bakın.

Boğa Kasap / Kağıthane

Kağıthane’de yer alan Boğa Kasap, ziyaretçilerine A’dan Z’ye kalite sunuyor. Servisinden mezelerine, etlerinden sunumuna kadar Boğa Kasap, her yönüyle ziyaretçilerin beğenisini topluyor. Özenle pişirilen ve harika bir tada sahip olan etler tüketmek istiyorsanız Boğa Kasap’a uğramadan geçmeyin.

Şazeli Florya / Bakırköy

İstanbul’un en iyi steakhouse mekânları listemizde son durağımız Şazeli Florya… Bakırköy ilçesinin sınırları içinde bulunan mekânı, harika bir akşam yemeği için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kuzu kaburga, dana bonfile, hardal soslu bonfile, dana lokum ve daha birçok lezzet Şazeli Florya’da sizi bekliyor.